facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 13. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Cemil tüm uğraşlarının sonucunda Filiz'e de gerçekleri açıklayarak Barış'ın herkesden gizlediği yüzünü ortaya çıkarmıştır. Filiz Barış'ın asıl isminin Savaş olduğunu öğrenmiştir. Filiz öğrendiklerinden sonra biraz olsun hayal kırıklığı yaşamış fakat onun kendisi için yaptıklarını göz önünde bulundurduktan sonra aşkını itiraf etmiştir.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti