facebook twitter Google Plus
Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox'un yeni dizisi Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Shamaless dizisnin uyarlaması olan Med Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Serdar Gözelekli'nin senaryosunu yazdığı Bizim Hikaye yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Rahmet Müjde'den gizli Duygu'nun doğum günü partisine katılır. Doğum günü partisi onun hiçte beklediği gibi geçmez ve soluğu karakolda alır. Karakola düşen Rahmet'in imdadına yine Müjde yetişir. Barış evin parasını tamamlamak ve Basri'yi göndermek için Ali ile yeni bir işe girer.


Bizim Hikaye dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Bizim Hikaye dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bizim hikaye fragman, bizim hikaye fragmanı izle, bizim hikaye izle full, bizim hikaye, bizim hikaye fragmanı izle full, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bizim Hikaye 14. Bölüm Fragmanı özeti